Sprzedaż gołębiw ramach likwidacji hodowli - Górski Jan i Stanisław

Wróć do poprzedniej strony...

Nasi hodowcy


SEKCJA NR 3 CISEK

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 21.04.2019

JURETZKA  Marian            Prezes sekcji

LIPKA Tomasz                    Skarbnik

ROCHALSKI Andrzej          Sekretarz

członkowie:

BONSCH  Jerzy

BUCHTA  Leon

HALL Waldemar

JARZYNA  Erwin

JURETZKA Ilona

LIS  Jan

MORAWIN Waldemar

MUSIOŁ   Henryk

PASJA   Alfred

PYTLIK  Marcin

SWOBODA  Henryk

WILK  Krystian

WÓJCIK  Henryk

WYCISK  Jan

 


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 08.05.2019

SEKCJA KOŹLE ROGI 7

 

1 Drost Jerzy               Prezes Sekcji

2 Scheer Marian          Skarbnik

3 Andrusiak Dariusz    Sekretarz, komisja wkładań

4 Błaszczyk Henryk

5 Bonczek Dariusz

6 Czerner Alex

7 Fandrych Ryszard

8 Jaskółka Werner

9  Kazanowski Przemysław

10 Korpol Jerzy

11 Korzeński Jerzy

12 Mainka Norbert

13 Maziarz Leonard

14 Michalski Sebastian

15 Michalski Nikolas

16 Panusz Walter

17 Panusz Albert

18 Piechaczek Jan     komisja zegarowa

19 Pierskalla Joachim

20 Rycyrs Jan

21 Sadłowski Edward

22 Szenfeld Manfred

23 Żuchowicz Paweł 

 


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 03.05.2019

SEKCJA DŁUGOMIŁOWICE  nr 5

1   Kala Rajmund             Prezes Sekcji

2   Kołeczko Jerzy           Sekretarz

3   Butelewski Janusz      Skarbnik

4   Chrzanowski Krzysztof

5   Furman Norbert

6   Górski Władysław

7   Metzner Henryk

8   Staisz Piotr

9   Syrzysko Waldemar

10  Syrzysko Rafał

11  Operskalski Alfred

12  Kleinert Andrzej

13  Kleinert Marcin

14  Kroker Wilhelm

15  Kupka Waldemar

16  Nestmann Ernest

17  Smykała Marcin

18  Leśniok Walter

19  Piechulek Erwin

20  Restel Gerard

21  Witek Franciszek

22  Wróbel  Jan

 

 

 

 


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 01.04.2012

SEKCJA REŃSKA WIEŚ 1

1 Kecler Waldemar

2 Błacik Krystian

3 Petryszyn Jerzy

4 Bujak Jan

5 Wycisk Franciszek

6 Gazda Sławomir

7 Dworaczek Artur

8 Sillman Gabriela Ger.

9 Koziarski Zygmunt

10 Kiwic Piotr

11 Piegsa Norbetrt

12 Linek Ginter

13 Gola Artur

14 Wiechowski H+ojciec

15 Kubiec Alfons

16 Wiechowski Henryk

  

18 Nol Marcin

19 Pogodala Zygfryd+ Damian

20 Glomb Alfred

21 Galowy Krystian

22 Michalik Stanisław

23 Plich Piotr

24 Sawicki Władysław

25 Ignacy Przemysław

26 Łacny Czesław

27 Anczewski Wiesław

28 Glomb Alfred

29 Błach Czesław

30 Wilk Wiesław

31 Bonk Horst