Duivex.pl - sklep z artykułami dla gołębi pocztowych

Wróć do poprzedniej strony...

Filmy


60-cio lecie Oddziału Kędzierzyn-Koźle II

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 27.10.2019

Wczoraj, 26 X obchodziliśmy bardzo uroczyście jubileusz 60 lecia naszego Oddziału. Obchody zaczęły się mszą św w kościele w Reńskiej Wsi. Liturgię odprawił ksiądz proboszcz. Po nabożeństwie udaliśmy się do sali w OSP Reńska Wieś. Nie zabrakło również gości zaproszonych. Z ramienia Okręgu Opole Południe zaszczycił nas Prezes Erwin Wloka, zaś władzę samorządową reprezentował Wójt Gminy Reńska Wieś Tomasz Kandziora. 

Uroczystość  otworzył Prezes Krystian Błacik, powitał wszystkich obecnych i podziękował za tak liczne przybycie. W trakcie imprezy oprócz wyśmienitych potraw były tańce oraz to co nas bardzo interesowało- wręczanie dyplomów i pucharów za wyniki w sezonie lotowym 2019. Osiągnietych wyników pogratulował nagrodzonym Prezes Okręgu E.Wloka, Prezes Oddziału K.Błacik oraz v-ce Prezes N.Rypa.. Podziękowania skierowane były równięż dla tych którzy nie byli nagrodzeni ale bez których nie byłoby rywalizacji. 

Podsumowując, należy stwierdzić,że zabawa była przednia i oby takich było więcej. To pomaga w integracji i poznawaniu się. Nie jest też tajemnicą, że tematem przewodnim były gołębie, nasze pupilki


Ostatnio dodano wyniki dla lotu:
Cybinka
z dnia 26.07.2020Plan lotów
gołębie dorosłe
sezon 2020


Plan lotów
gołębie młode
sezon 2020